Karta Benefit Multisport Kraków

Wiele osób planujących naukę tańca nie chce ponosić z tego tytułu dodatkowych kosztów. W ostatnich latach coraz bardziej popularne robią się karty sportowe, rabatowe, fitness, różnie są nazywane. Najbardziej popularna wśród nich to Benefit Multisport.

Karta Multisport umożliwia na bezpłatne korzystanie z ofert szkół tańca, klubów fitness, basenów. Jest idealna dla osób aktywnych, którzy prowadzą dynamiczny tryb życia. Oczywiście nie jest ona za darmo, rozprowadzana w firmach kosztuje różnie w zależności od dofinansowania w danej firmie.

Jeśli na zajęcia chodzicie sporadycznie, lub korzystacie tylko z jednego obiektu lepszym i bardziej ekonomicznym rozwiązaniem może się okazać wykupienie karnetu w konkretnej szkole tańca.

Kartę Multisport respektuje w Krakowie większość szkół tańca. Dotyczy to zazwyczaj grupowych zajęć takich jak kursy tańca, lekcje indywidualne nie są objęte taką ofertą.

Interesuje Cię karta Benefit Multisport Kraków? Zapytaj w swojej szkole tańca czy jest możliwość z jej skorzystania.